Witaj!

O mnie

Jestem projektantem stron www oraz UX/UI Designerem co oznacza, że tworzę strony, które nie tylko pięknie wyglądają ale też są bardzo intuicyjne i służą celom biznesowym, np. poprawie konwersji.  Za pomocą różnych technik i narzędzi mogę sprawić, że Twoi klienci zakochają się w Twoich usługach i zostaną stałymi bywalcami Twojej strony internetowej bądź sklepu. Pracowałam dla małych i dużych firm, a także sofware housów wykonując projekty stron internetowych, a także aplikacji webowych i mobilnych. Cenię sobie wysoką jakość usług oraz dobrą komunikację.  Staram się jak najbardziej dopasować do potrzeb klienta i użytkowników strony. W swojej pracy wykorzystuje również rozwiązania w oparciu o AI. 

W mojej pracy bardzo cenię profesjonalizm i zawsze staram się dbać o relacje z klientem. Jestem przekonana, że te elementy są kluczowe przy projektowaniu stron internetowych.  Od samego początku projektu aż do jego zakończenia, kładę duży nacisk na zapewnienie wysokiej jakości i starannego wykonania.

Jednym z najważniejszych aspektów mojego podejścia jest komunikacja. Zależy mi na utrzymywaniu regularnego kontaktu z klientem i na wzajemnym dzieleniu się informacjami. Staram się słuchać uważnie jego potrzeb i oczekiwań, aby lepiej zrozumieć jego wizję i cele. Dzięki temu mogę dostarczyć rozwiązania, które są dokładnie dopasowane do jego potrzeb.

Ważne jest dla mnie również zbudowanie pozytywnej relacji z klientem. Starannie buduję atmosferę wzajemnego zaufania i szacunku, co przyczynia się do lepszej współpracy. Chcę, aby klienci czuli się zrozumiani i wsparci przez cały proces. Staram się być elastyczna i otwarta na zmiany, gdy pojawiają się nowe wymagania czy pomysły, aby dostosować projekt do ich oczekiwań.

W moim podejściu do pracy nieustannie dążę do doskonałości i nie boję się podjąć wyzwań. Stawiam na wysoką jakość i dbam o szczegóły, aby dostarczyć klientom optymalne rozwiązania. Moje pasję i zaangażowanie przekładają się na zadowolenie klientów oraz umacniają moją reputację jako profesjonalisty.

Zobacz moje projekty na Behance

behance.net/ktomczak

Polityka prywatności